Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – od małych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zapewnić sobie niezbędne materiały i sprzęt, jakie wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez hurtownie medyczne są nie tylko lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy oferując dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Polecamy
Zaopatrzenie medyczne sklep

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, które obejmują zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga także diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, których towary można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Kima i Poch.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei materiały i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 towarów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych producentów, do których należy m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też produkty krajowe, producenci takich produktów np. Zhermapol lub Chema.
Oferowane towary jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.