Posted by admin on December - 10 - 2017 | Comments Off

Czy istotnie lokal gastronomiczny to dobry interes?

Dużo osób pragnie założyć lokal gastronomiczny – jednakże pewnie każdy wie, iż założenie restauracji to spory koszt. A poza tym, zasadniczo jest tak, że obiekty gastronomiczne padają częściej, aniżeli firmy działające w jakichś innych branżach. No cóż, to naprawdę nie powinno oznaczać, iż w dosłownie każdym przypadku jesteśmy tak jakby skazani na bankructwo. Jeżeli tak myślimy, tak naprawdę nawet nie powinniśmy otwierać restauracji. To nie ma sensu! Pozytywna podstawa to coś najważniejszego, pracownicy i smakosze umieją to zresztą wyczuć.
- odnajdź odpowiednią niszę. A więc chociaż w dalszym ciągu kuchnia turecka czy włoska są u nas szalenie popularne, to jednak prawda jest taka, iż bez cienia wątpliwości warto oglądać się za nieco mniej popularnymi typami. Być może kuchnia litewska czy portugalska są w porządku?
- w żadnym wypadku nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. I tak narzut na jedzeniu jest znaczny, a więc nie ma większego sensu dawać porcji jak dla małego dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, przecież nie o to się rozchodzi w celebrowaniu jedzenia, lecz bardzo często jest tak, że potrawy są piekielnie małe.
źródło: tutaj

Podobne wpisy:

Comments are closed.